Suriye olayları El nusra ve pkk

GÜNCELLENECEK İNŞALLAH.

Golda Meir gibi birinin damadı Mişal eflak baas partisini kuruyor. Ve ölünce Bin Ladin tarafından dini değiştiriliyor(!) Ahmet Eflak oluyor.. Bu adama Ortodoks bir aileden geldiği söyleniyor ama arap hıristiyan olması imkansız..

Çünkü kuran hem israil başbakanının damadı olacak yahudilerden hemde Bin Ladin tarafında olacak? Sonra bu baas öyle bir şey ki yine işlerine yarayan bir adamı çıkarıyorlar Saddam Hüseyin.

El kaide kimleri yönetiyor? nasıl bir örgüt.. Çünkü Usame bin ladin el kaidenin lideri.. Bin Ladin yüzünden el kaideyi suçlayabilir miyiz? Sünni ama nasıl insanlar oluşturuyor el kaideyi? Şuan Suriye de cihad ediyorlar.

Öso’nun içinde Suriye halkı katılıyor, çiftçi bile katılabiliyor, zulme, tecavüzlere, işkencelere dur demek isteyenler. Türkiye’den bile katılan oluyor sonra çeçenistan da ki mücahitler de gidiyor.

VE GELELİM SOSYALİST ARAPLARA

GOLDA MEİR (Time dergisinde kapakta yer almış yahudi israil 4.başbakanı )

Bunu o soysuz yahudiler bilir ki “müslümanlar ölümden korkmaz” Onların hayatı ve şarabı sevdikleri kadar ölümü severler.Halid Bin Velid. Eklemekte fayda var. Bu kadında bir takım sözleri var.. ve akla zarar tamamen göz boyama misal, Filistin sorunu ne zaman çözülecek? sorusuna;‘-araplar bizim çocuklarımızdan nefret ettiklerinden daha çok kendi çocuklarını sevmeye başladığı zaman.” demiştir.

Yani diyorki çocuklarını savaştırmadıkları zaman. Oldu canım siz tecavüzleriniz edin.. Bombaları yağdırın onları hercanınız istediğinizde katledin ve istediğiniz gibi sessizce ölsünler. Ama ortalama bir amerikan vatandaşı medyada yetiştirildiği için bunları düşünemez. Ve her zaman suçluyu onların alıştığı tabirle araplarda görür. Sizce de o kadar insanlık suçu işlemelerine rağmen hiç haber yapılmayan israil’in ve Beşar’ın katliamları garip değil mi?

BAASBaasçılık önceki Arap milliyetçisi akımların aksine laik bir Arap toplumu kurmayı hedefliyor şuan hafız esaddan sonra, küçük esad var. aleviliğin nusayri mezhebine bağlı aile %72 sünni olduğu bir ülke de %15lik nusayrilerin borusu ötüyor.

Aleviler de bambaşka zaten şimdi

Ateist alevi var.. Müslümanım diyen alevi var. Camiye gerek yok cem evi neyimize yetmiyor ama müslümanız diyen alevi var. Bir de suriyedekiler gibi Hz.Ali’yi ilah edinenlerde var. Şimdi alevi alim mefta Ramazan El Butiye göre Baas Ordusu sahabeden farksızmış(!) asrı saadeti yaşıyoruz demek istiyor.İşte Bzotnawa sitesinin yer verdiği videoda Butî’nin sarf ettiği sözlerden bazıları:

“…Allah’a yemin ederim ki bu ordunun fertleri ile sahabe arasında hiçbir fark yoktur.”

Esad’ın resmine secde edilebileceği fetvası veriyor.. Yalnız bu kişi mahmut efendi hazretleri Nakşi tarikatının günümüz de ki şeyhini övüyor ve bu sayede aslında rejim tarafından susturulduğunu öğreniyoruz. Öldürülmesi ise El Nusra’ya yıkılan bu olay da  darbe rejimi tarafından yapıldığı söyleniyor. Anlayacağınız istediklerini söyletmişler. Sonra da öldürmüşler.

Özgür Suriye Ordusu (ÖSO)

Suriyeli muhalifli ciğer yemeyle suçluyorlar(!) Niye yemiş gösteriş olsun diye mi? Sorgulamıyorlar..Yaptığı az bile Esed askerlerinin ve şebbihaların yaptıklarının yanında.. Niye onlar zorlarına gitmez? Ben söyliyim çünkü başbakanın öz evlatları deniyor ya ve

Muhalifler kafa kesiyor az bile yapıyorlar kadınlarına tecavüz ediyorlar napsın? Kardeşinize tecavüz etseler sessiz mi kalacaksınız..Birde esad askerlerinin banyas katliamını bilmez ki bilmeden laf atılıyor mücahitlere.. masum öldürmüyor bu insanlar.. hakkı için savaşıyor

Hiçbirşeyin perde arkasını bilmeden muhalifi suçluyorlar..

NİYE YEDİĞİNİ ANLATMIYOR..Şebbihalara hiç ses etmezler ama halbuki onlar tecavüz ve işkence eder

ODATV’de öyle sırf tayyip erdoğan öyle dedi diye bütün bir milli görüş ona muhalefet olma derdinde doğru olup olmaması mühim değil.. Erbakan çok büyük bir insandı ve ehlisünnet bir zattı fakat günümüzde milli görüş şia’ya meğilli. Ebubekir sifil’in resmi twitter hesabında neden yazmayı bıraktığınızı yazıyor. Esed tarafındanlar. Halbuki tarafsız kalmak bile bir zuldür.
Odatv’de anlatmıyor niye yediği hatta fantazi bile kurmuş

Öldürdü karnını deşti

Ciğerini çıkarıp yedi

El Hamad,TIME dergisine Skype üzerinden verdiği röportajda askerin ciğerini ve kalbini keserek çıkarmasının nedenini anlattı.

Abu Sakkar ismiyle tanınan El Hamad, askerin cep telefonunda buldukları videoda bir kadın ve iki kızının çırılçıplak bir haldeyken aşağılandığına dair görüntüler bulunduğunu ve cep telefonunda bu görüntüleri bulduktan sonra öç almaktan rahatsız olmadığını söylüyor

şebbihalar kadınlara tecavüz ediyor işkence ediyor kendi ağızlarından da dinleyebilirsiniz.

http://www.islahhaber.net/75-masum-kadina-tecavuz-edip.html
İ
slah haberi tasvip etmiyorum kendileri selefidir.  Bozuk bir  fırkadı anlatacağız inşallah.

Katil şebbihalar, öldürdüklerini ve tecavüz ettiklerini itiraf ediyorlar.

 Esad taraftarıysanız oradaki banyas katliamı beyda katliamında ki çocuk bebek ve katillerin şebbihalar tarafından nasıl zulüm gördüğünü mü görmezsin de bu kadar zulme karşı bir müslüman kafa kesmiş suç mu? o masum kafası dğeil o ciğer masum ciğeri değil ki esad askerleri ki beşardan başka ilah yoktur demeyeni diri diri toprağa gömüyor vidyosu var..(!)

Başlık “Beşşardan başka ilah yoktur” demeyince diri diri toprağa gömüldü.. Seslerden kendinizde anlayabilirsiniz. Arapça bilmenize gerek yok! Link kırılırsa Beşar ilahtır demediği için diri diri gömüldü yazmanız yeterli çünkü bazıları feshedilip, kaldırılabiliyor.


Zalimin zulmün tarafını mı seçeceksiniz öso bunlarla savaşıyor odatv’nin dediği gibi bebek yaşlı çocuk katletmiyor bunu esed yapıyor. “Biz beşara ne yaptık?”

 BUNU YAPANDA ŞEBBİHALAR

BEYDA VE BANYAS KATLİAMINI YAPANLARDA BEŞARIN ORDUSU

Ösoyu desteklememek bu zalimlerin yanında olmaktır kendileri itiraf ediyorlar tecavüz ettiklerini..

Hizbullat’ta şii bir örgüttür ve zamanında filistinlilerle de savaşmışlardır şimdide kuseyr savaşıdna şii, sünni birbirine giriyor ama bilinmelidir ki şiiler mülsüman değil.. Ehli Sünnet gerçek İslamdır. Şiiler sapıtmıştır ve mezhepte değillerdir. Zira bunlar olmasa idi dünyaya hakimdik, herzaman batıya gittiğimizde arkamızdan saldırmışlardır. Sahabeyi tekfir ederler. Hz.Ömer, Hz.Osman, Hz.Ebubekir’e lanet okurlar Hz.Ayşe validemize çirkin iftiralar ederler. Kafirdirler. Yahudiyle anlaşır sünniyle barışmaz. Ahmedinejad Türkiyeye gelince çok rağbet  gördü iyi sözler sarfetti ama takiyye bunların dininde vardır. Yalan söyler seninle aynı görüşte olduğunu söyler ama takiyye yapıyordur ilk fırsatta senin kuyunu kazar.

4hak mezhep vardır.Ghassan Hitto’dan %35 oyla muhaliflerin geçici başbakanı seçilmiş ve amerikan vatandaşı halk onu sevmiyor deniyor.. Peki olayın aslını biliyor musunuz? Hayır zahirine bakmak doğruya götürmez.

El nusra cehpesi(el kaide) yeni basbakani asla tanimadiklarini ifade etti. Özgür suriye ordusu tanımadıklarını açıkladı* ama Hitto’nun oğlu Obadioa Hitto da, Özgür Suriye Ordusu saflarında esed rejimine karşı savaşıyor.. Kiralık yönetici büyük ihtimal çünkü amerikada yetişmiş ve bir takım yardım kuruluşlarına üye..

Karşılaştığım inançsızlar hiç Fransanın cezayir teröründen bahsetmiyor oysa terör tanımına bu ülkeler fazlasıyla girmiş durumda neyse Öso ve toplama kampları var Türkiye koruyor bunları deniyor eli kanlı güya masum öldürüyorlar, bu adamlar nasıl bu kadar uykuda? Zalim Esed’in yaptıklarını hiç görmüyorlar bir tanede öso’nun masum katlettiğine dair kanıt getirin.. Hep iftiralar ve Beşar rejimi tarafından uydurulan şeyler.

Ve daha birçok resim var bir tane koydum sadece..
Sarin gazı sıktı, Esed kimyasal silahlar kullanıyor, insan hakları demokrasi hikaye avrupanın umurunda değil. Şeriat devleti zulüm olduğunda duramaz. Cihad ederdi.

Öso güya masumları katlediyomuş. Bu asker-sivil ayrımı şeriatta o kadar önemlidir ki, Ortaçağ’daki bir kısım ulema, kuşatılan şehirlere karşı mancınık ve zehirli ok kullanımını bile caiz görmemiş, “masumlar da zarar görür” diyerek yasaklamıştır.

“Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda savaşın, ancak aşırı gitmeyin” ayeti, hadislerde detaylandırılır: Müslüman ordular; çocuklara, kadınlara, yaşlılara, din adamlarına, ibadethanelere zarar vermemekle yükümlüdür. YANİ MASUM ÖLDÜRMEK GÜNAHLARIN EN BÜYÜKLERİNDEN. Yanlış kişileri öldürmeyeceksin konsolosluklarda ki elçileri filan…

..

Öso’ya Abd, İsrail paralı askerleri diyorlar(!) Bunu diyen esedciler ve geneli alevidir. Dün yavuz katliamı diye kıyameti koparanlar esedin yaptığı zulümlere göz yumuyor bu adilik değilde nedir? Ki alevi katliamı da astarsız.. Bu şiilerden herşey beklenir eskiden filistinlilerle savaşmışlardı (Lübnan iç savaşı) sünni diye katliam yapmışlardı bu adamlar inançları gereği yahudilerden pek farkı yok.

Öso’ya abd israil paralı askeri demelerinde kalmıştık.

Şarkül Avsat Gazetesi’nin kendisiyle yaptığı görüşmesinde Subhi Tufeyli (Hizbullah Hareketi eski genel sekreteri) şu ifadeleri serdetmiştir. 5 Eylül 2003, Sayı: 9067

Emel Partisi (Hareketi) liderlerinden birisi olan Haydar el Dayh şunları söylüyor: “İsrail karşısında silah taşımaktaydık. Ancak İsrail bize karşı kollarını açtı ve bizleri sevdi. Bizler İsrail’e güneyden (Lübnan) Vahhabi Filistinli teröristleri temizlemesi için yardım ettik.”

Diğer şey

ON İKİ İMAMCI ŞİÎ TAKLİT MERCİLERİ İLE AMERİKALILAR VE YAHUDİLER ARASINDAKİ SICAK İLİŞKİLER

Daha lübnan iç savaşında Filistinlilere karşı savaşmışlardır hatta tecavüz etmişlerdir.bu Hasan Nasrallah, Musa sadr.. Emel, Hizbullat’ı bağrından çıkarmıştır..Bakın ozamanlardan bir habere göre

Emel Örgütü’nden silahlı bir militan da Lübnan’daki Filistinliler bitene dek -ne kadar uzasa da- savaşa hazır olduğunu söylüyordu.Kuveyt el-vatan gazatesi 1985

Kuveyt haber ajansları 4.6.1985 tarihinde ve el-Vatan Gazetesi 3.6.1985’te Emel Kuvvetleri’nin çirkin bir suç işlediklerini, Sabra kampı sakinlerinin gözleri önün¬de bu kamptaki 25 Filistinli genç kızın ırzına geçtiklerini belirtmişlerdi(!)

Demek ki Emel Hareketi’nin en önemli faaliyeti, Filistin’i Yahudi işgalcilerin elinden kurtarmak isteyen Sünnî Filistinlilerin varlığına son vermekti. Bu eylemlerin sebebi olarak Şia inancının; Şiîleri, Sünnîlere karşı kin beslemeye, tekfir etmeye, onları Yahudi ve Hıristiyanlarla eşit görmeye ve hatta onlardan daha azılı kâfir olarak gör¬meye yönlendirmesinden başka bir şey bilmiyoruz(!)

YİNE LÜBNAN İÇ SAVAŞI ŞİALARIN SÜNNİLERİ KATLİAMI HAKKINDA

Associated Press Haber Ajansı, iki görgü şahidine dayanarak Emel milislerinin onlarca yaralı ve sivili katlia¬mın sekiz günü boyunca üç kampta toplayıp öldürdüklerin ifade etmiştir.

Hatta ve hatta Ösoya abd ve israil paralı askerleri diyenler bilsin ki

İsrail Ordusu’nun Lübnan’a girip Şiî ortaklığıyla Fi¬listinli grupların kökünü kazımasının ardından Şiîler, Lübnan’ın güneyinde Siyonist İsrail askerlerini güllerle karşılamışlardı.

kaynak;

Bunları Subhî et-Tufeylî, 29 Receb 1424h/25 Eylül 2003 tarihli 9067 s¬yılı el-Şark el-Evsat Gazetesi’ndeki röportajında ifade etmiştir. Aynı ola¬yı Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah da Hizbullah’ın enformas¬yon birimi tarafından yayınlanan Sicillu’n-Nûr adlı kitabın 227. sayfasın¬da teyit etmiştir. (Irâk bilâ Kıyâde, Âdil Raûf, s. 266’dan naklen)

Emel Liderleri, Hizbullah’ın da Liderleridir.

Şiilik mezhep değildir ki hak mezhep olsun 4hak mezhep var alevilikte mezhep değil bu islamın dışına çıkmakdır. Aleviliğin mezheplerinden olan nusayrilikte Türkiyedekine göre değişik.Suriye nusayriliği Hz.Ali’yi peygamber efendimizi yarattığına inanıyorlar tanrı yapıyorlar. Buna kanıt bir nusayrinin youtubeda ki yorumunu koymam yeterli ama küfürlü.

Ciğer yiyen muhalifin röportajına dönelim ve birşeye daha değineceğim.

Ülkede çatışmalar başladığından beri iki tarafın da videolarla birbirlerini yıldırmaya çalıştığını anlatan el Hamad, kendi videolarının özel bir etki yarattığını düşündüğünü söylüyor ve “onlar da videolar çekiyor ancak benim videolarımdan sonra bir daha Abu Sakkar’ın bulunduğu yere adım atmayacaklarını umuyorum” diye ekliyor

BUNU AMERİKA DA YAPIYOR YILDIRMA POLİTİKASI KORKU DUVARLARI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Ebu gureybde olanlar yüzünden onlardan korkuyorsunuz..! İsraillerin korkuları güçlerinden o kadar önde gidiyor ki(!) onlarda bu yolu seçiyorlar başkalarını korkutmak.

Artık ayılıp bunlara karşı napabileceğimizi konuşur durma gelmemiz gerekiyor.

Sonra yine bir baasçı arap sosyalisti ırak başbakanı Saddam Hüseyinin halepçe katliamı var.

saddam diktatördü..bir ara baascı geçindi..ama sünni bir adamdı..zalimdi..halkını astı hepçede katilam yaptı..

Ariel Şaron, lübnan kasabı adlı bir yahudi general bu adamın br tezi var. 1950’li yıllardan beri

O zaman israil başkanı Levi EŞkol’ün düşündüğü- İsrail- Musul Federasyonu yani KÜRDİSTAN İSRAİL FEDERESYONU tezinin devamı olarak.. Irak’ın kuzeyinde bir KÜRT DEVLETİ tezinin önde gelen mimarlarından birisi -tabi israil’in kontrolü altında bir kürt devleti.

İRAN IRAK SAVAŞI

Yahudi düşünce adına tespitler;

Bir kaynak var Baas paritisi saddamı doğuruyor ve cia ile işbirliği yapıp İran’daki humeyni rejimine karşı kullanıyorlar bu adamı.. hatta rişvanoğlu bu adama özürlü bile der bende gerizekalı diyorum. Niyesini anlayacaksınız inş.

Başlarda yeniliyor Irak ve Saddam yeniliyor, İranda bölücü kürt isyanı çıkarmalarına rağmen(Bunu hep yaparlar, bölücülük)Irakta ki Saddam yenilince yardım etmek için Irak terörist listesinden bile çıkarılıyor maddi yardım yapmak için.. Yasaya göre teröristlere silah ticareti yasak. Tabi el altından kimyasal ve biyolojik silahlar veriyor.. Bunda BNL adlı bankanın ve P2-Mason locasının büyük etkisi var.

Araştırma komitesi tutuyorlar gün yüzüne çıkıyor ama hiçbirşey olmuyor..Hanry Gonzales adında bir adam var araştırmanın başında..

silah ticareti ve kredi yardımları Iraqate konusunda

Sonra İrana karşı yüklendiği görev tamamlanınca zalim ve eli kanlı bir diktatör olarak nitelendirildi. Daha önce hiç bahsedilmemişti bile.. Bahsedilecek olsa niye yardımlargitsin değil mi?

Halepçede ki kürt topluluğuna karşı kimyevi silah kullanarak beş bin masum insanın öldürülmesi karşısında Abd, Avrupa ve İsrail gibi emperyalist güçler, birden bire saddam’ın ortadan kaldırılması gereken insanlık düşmanı zalim olduğundan bahsetmeye başladılar.. İsrail’in demesi garip değil mi kendi yaptıklarını unutup.. İnsandışılıkla suçluyor, kendi her zaman katliam yapıyor. Saddamsa zaten kürtleri faydasız görüyordu müslüman mı dersin? Başlarda kullanıldı hatta Irak terörist listesinden bile çıkarıldı iş bitince postalandı.

Burada mühim bir gerçek var. Az gelişmiş ve gelişmekte olan üçüncü dünya ülkeleri, ekonomik ve siyasi bağımsızlılarını, devletinin ve vatanının varlığını, bütünlüğünü emperyalist güçlere karşı sadece savunmak amacıyla milli harpsanayilerini ve yüksek teknolojik içeren silahlar geliştiremezler.. böyle bir işe başvurulursa insanlık düşmanı olarak ilan ederler. Ama yıllardır, nükleer, kimyevi ve biyolojik silah gibi kitlevi imha silahları üreten ve dünyanınbaşına bela eden kapitaqlist dünyanın hakimleri için kimse bu sözü kullanmaz. Çünkü onların silah tekellerinin yaptığı bu silahlar, insanlığıa hizmet içindir(!)

Masum halka fosfor bombası atmak gibi.. Bu mu insanlık hizmeti?

Sonra yahudileri anlamak için,

İranla silah ticareti yaparken uçuk paralarla bu işi yapıyorlar tabi sonra yahudiler düşünüyor ve mühimmat yerine hawk füzelerini yeni alınmış füzeler gibi göstererek koyuyorlar, İran’da açılıp bakıldığındaysa işe yaramaz hurda olduğu ortaya çıkıyor..Bu ayıba ödenen tazminatta 18milyon dolar verilen paranın yanında hiçbirşey.

Yahudi bir taşla kaç kuş vurabileceğine bakar birkeresinde de bir konuda işadamının ağzından bu işi için 800 milyar bile veririm demesi üzerine peresin ağzı sulanıyor ve almak için bir tezgah kuruyor, olayları yerleri irdelemiyorum kafanız karışmasın vermek istediğim detaylar değil.

Yani aslında bu adamların tezleri herşeyden çok fikirleri var. Biz dede o yok işte seneler önce NFK bunları bağırıyordu.

İnşallah reyhanlı patlamasıyla birlikte makaleyi güncelleyeceğim.

EL NUSRA VE PKK

Öncelikle ben bu kişileri ehlisünnet sanmakla hataya düştüm.

Bir selefi kendisine ehlisünnet der.
Peygamber efendimiz sallahu aleyhi ve sellem’isünnetine yani hal ve davranışlarına uyanlara ehlisünnet denir. Bu fırka ise ehlisünnet değil selefiyyedir.
Ehlisünnet vel cemaate tabi değildirler çünkü bidat ehli kimselerdir.
Yine de onlar gibi tekfir edip kafir ilan edemeyiz.
Lailahaillallah ehli tekfir edilmez. Buhari
İbniteymiyye ve  Vehhabiliğin kurucusu Abdulvahhab’ı savunurlar.
Hazm, ibn kayyım el cezvi çok kaynak verdikleri ama ehlisünnette yeri olmayan kimselerdir.
Albani, makdisi, ebukatede gibi günümüz de alim dedikleri kimseler vardır.
Alimlere ve sahabeye hakaretden Teymiyye’^yi size iyi birisiymiş gibi eksik anlatırlar.
Tarikat ve tasavvufa karşıdırlar.
Geylan’nin kererini kabul ederler fakat bütün tarafları şirke hurafelerle suçlarlar.
İbn teymiyye mücessimedir yani Allah Azze ve Celle’ye cisim isnad eder.
Allah göklerdedir gibi bozuk itikatlara sahiptirr. Ve daha bir çok şey.
Ellerinden geldiğince türbeleri yıkarlar. Osmanlı bunlarla savaşmıştır.
Diğer adları vahhabi dir ama bunu kullanmazlar çünkü bu adı suudlar kullanıur.
Işiid ile suud da selefiyye itikatından doğmuştur. Selef aslen geçmiş demektir. Selefi salihin ile ye fırkası karıştırılmamalıdır.
Doğru anlamıyla her mümin selefidir. Ancak günümüzde selefi ve selefilik bu tanımın dışına çıkmıştır. Bu yüzden selefiyye diyoruz.
Selefi salihin geçmiş alimlere denir. Şimdikiler ise haleftir. Kendilerini selefe bağlı kılmaları düşüncelerini seleften yapmaz.

El Nusra hakkında ki katliam iddialarının gerçek olmadığı bunların pyd ypg pkk gibi teröristlerce servis edildiği bilinen birşey.  El nusra. Yayınladıkları bildirilerde bunları belirtiyorlar.

Ne zamandan beri insalar pkk’yı savunur oldu? Eski haberleri getirip rojova diye insanları kandırıyorlar..

Yarım bilgiyle ve bir videoyla yargıda bulunuyorlar..

El Nusra vahhabi/selefilerden oluşuyorlar. Işid ve Suudlar bu itikatta doğmuşlardır.

Çeçenistanda mücahitler, Mısırda ihvanlar, Arakanda endonezyalı mücahitler, Pakistan taliban olarak anılırlar.. fakat afganistan talibanı şuan vahhabi sanıyorum. HER YERDELER..bu sünni gruplar. El nusra da Öso’nun yanında el kaideye bağlı nerede imdat oraya koşuyor. Selefi cihadını inşallah inceleyeceğiz. Suriye de İsmailağaya bağlı sünni mücahitlerde var.

Öso halktan oluşuyor zira halkın %70-74 sünni ulaştığım ajanslarda böyle deniyor. Birçok yerden topladığım rakamlar bu noktada birleşiyor..

Pkk lideri Salih Müslim “Biz şeriata karşı savaşıyoruz” diyor, yani nusrayla savaşan müslüman olamaz.. Pkk kürdistan istiyor, anti-tc bir örgüt, bu ülkeden toprak istiyor.. Millet bunu hoş karşılayacak hale geldi sol görüşler halkların kardeşliği ayağıyla bu ermeni tohumlarını sever hale geldi. Ve kürt kardeşlerimizin milli gururlarını kullanarak, kışkırtarak kendilerine katıyorlar. Fakat ırkçılık devreye girerse din gider. Zira mücahitlerin arasında pkk ile savaşan kürtlerde var sünni oldukları için kardeşlerimizdir. Zira aşağıda göreceğiniz üzere bir çok ırktan insan var.

Suriye de beyda banyas guta katliamı, Mısır’da baltacıların katliamı.. El nusra niye pkk ile savaşıyor deniyor.. Esedin yanında savaşanlarla niye savaşmasın.

Nusret cephesi “Çocukları öldüren, tecavüz eden, tevhid bayraklarını yırtan herkesle savaşacağız..” diyor. Bunu anlatmamın sebebi bir ara sünni ile selefiler birlikte pkk ve suriye ordusuna karşı savaşmak zorunda kalmışlardı.

Burada pkk’nın kürtlerin hakkını savunduğu izlenimi çok yanlış. El nusra rojovaya girdi diye bir yerlerini yırtanlar Esed’in halep’i bombaladığında niye ses çıkarmazlar? Bu adamlar esed zulmüne karşı savaşıyorlar..kanıtlarını verdik BEŞŞARDAN BAŞKA İLAH YOKTUR demeyeni diri diri toprağa gömüyor şebbihalar.. Tecavüz ediyorlar ve El kaide itiraf ettiriyor.

El kaideye gelirsek evet büyük bir ihtimal usama bin ladin ajan fakat kurduğu grup için mossad ajanları diyen gerizekalılar var bu insanları kolayca kandırabilir tabi ki.. Cübbeli ahmet hocanın bu konuda bile Amerika’nın sabit olmayan görüşlerine değindiği izlenebilir.

Esed insanlara sevdiriliyor ateistlerden ESED DİKTATÖR DEĞİLDİR diye sesler yükseliyor. Halkını katletsin işkencede tecavüzde ve zorbalıkta bulunsun sonra nasıl diktatör değil diyebiliriz bildiğin cani.. Fakat RTE diktatör olabiliyor. Bu da esed rejiminin uğraşları neticesinde medyayı manipüle edebildiğini gösteriyor.

Ateistler diyorum çünkü Che ve diğer ateist sayfaları EL nusra hakkında atıp tutmaktan çekinmezler işte bu makalede inş. bunların cevaplarını tüm detaylarıyla bulacaksınız. Bu ateist sayfalarının çoğunun admini yahudi ya alevidir. Takip eden biriyseniz açılan konulardan ve adminlerin profillerinden dahi bilmeniz gerekir. En azından benim gördüklerim böyle tabi cahilleri de kandırmak zor olmuyor. Ortaya atarsın alan alır.

Bir de Türkiyenin pkk sorunu varsa aynı o gibi suriyeninde El Nusra sorunu var deniyor. Pkk köy basıp katliam yapar ama nusra hakkında getirdikleri haberler ad değiştirilip tekrar sunuluyor.

Pkk’ta esed tarafındadır.. PYD, El Nusra’nın Kürtleri katlettiğini iddia ettiği köye Rudaw Gazetesi muhabirlerininin girişine izin vermedi

http://www.cihadhaber.net/pyd-katliam-var-dedigi-koye-gazeteci-almiyor.html

El Nusra niye israille savaşmıyorda pkk ile savaşıyor? Bana gelen en çok sorular arasında.. hayır el kaide örgütü toplanıp suriyeyi afganistana gideceğini mi düşünüyorsunuz, suriyede kimse kalmayacak toplaşıp israile gidecekler yok öyle taliban el kaide adı olduğu yerde kalır fakat militanlar dolaşır(!) el nusranın suriyeyi bırakıp gitmesini düşünmek gerizekalılıktır. Çünkü şuan Suriyede bir katliam yaşanıyor.. Filsistinde zaten hamas var. Suriyede savaş varken neyi terkediyorsun diye sorarlar adama..! ESED ZULMÜ, ŞEBBİHALAR TECAVÜZ ETTİKLERİ İÇİN HALK SAVAŞIYOR fakat el nusra el kaideye bağlı çok uluslu bir örgüt.. Olay tamamen sünni müslümanların çeşitli ülkelerden Allah’ın dini için gelmeleridir.. Paralı asker filan değillerdir. Buda insanların kafasını karıştıran bir şey bu insanlar Allah’ın dini hakim olana kadar savaşıyor 17sene savaşan ebuzer öyle olsaydı bir iki sene belki savaşır sonra tatil köyüne yerleşirdi?

Karşılaştığım  bir vahabi cihadın önderlerinin selefiler olduğunu söylemesi üzerine çeçen mücahitlerin lideri 2011de şehit olan Şamil Basayev’in görüntüsünü izletmek istiyorum. Link kırılırsa şamil basayev ve tarikatlar yazmanız yeterli

 

Bu insanların gezicidir bakın bir suriye için kaç farklı ırk toplanmış şimdi İSLAM IRKÇIDIR FAŞiZMDİR DİYEBİLİR MİSİNİZ? Bir avuç mücahit dünyanın en güçlü ordularıyla savaşıyor..

Filistine gidip cihad eden insanların olduğu gibi kalıp suriyede savaşanlarda var. Nerede savaş var oraya giderler şuan suriye gündemde..Türkiyeden makine mühendisleri gidip bomba yapıyor..

Şuan savaş Suriyede önceden libyaydı ıraktı afganitsandı ama yine HAMAS adı altında bu insanlar filistinde israile karşı savaşıyor bu insanlara amerikan yandaşı filan denemez zira bu kuru iftirayı desteklemeleri gerekir ortaya atıp bırakıyorlar.. Bu idda hemen ağızlara sakız oluyor..

Hizbullah’ın kökenlerinde filistinlilerle savaştıkları bilinir(!) sırf sünni oldukları için bebekleri dahi katlettiler kanıtlarını diğer makalede veridik ve vermeye devam edeceğiz inş.

Bir haber daha vereyim Alman hükümeti 1200 kişinin suriyeye gittiğin bildirdi geri gelenlerde olmuş fakat önce libyaymış gittikleri yer şu sıralar suriye ve artık engelliyorlarmış..

http://www.cihadhaber.net/alman-mucahit-sayisinda-artis-var.html

***

Zulme dur diyen gönüllüler.. Bu esedin zulmünü diğer makalelerde anlattık..Halkı Banyas ve Beyda katliamlarıyla katlediyor tecavüz ve işkence ediyor. Nusret cephesi ise El kaideye bağlı. Ebuzer adında bir mücahit çeçenistanda ve talibanda el kaide adı altında çalıştı ve hem elkaide bayrağı hemde çeçenistan bayrağı altında resimleri var..

Yine Öso’da ebu musab bir çeçen Suriye de savaşıyor Öso suriyelidir. Ve Suriyede halkın %70-75 sünni ve El Nusra yardıma gidiyor bu insanlar gezgin ıraktan filistine filistinden suriyeye.. zulüm olan yerlere giderler.

Bir avuç sünni dünyanın dev ordularına karşı savaşıyorlar Rusya, İngiltere, Amerika gibi..

Arakanda rahiplerin zulmüne karşı.. el kaideye bağlı endonezyalı mücahitler çıktı ve zalimin zulmüne dur dediler.. Onları takan yoktu.. bugün rojova diye bağıranlar suriyede bunlar olurken uyuyordu..

Anlatmak istediğim DÜNYANIN HER YERİNDE ZULME UĞRAYAN MÜSLÜMANLAR AMA SUÇLU YİNE ONLAR OLUYOR..TERÖRİST OLUYORUZ.. Mücahitler kafa kesiyor, ne yapacaktı kadınlarına kızlarına tecavüz ediliyor ne yapmasını bekliyorsunuz? Hayır kesilen kafa masumun mu terör tanımına FRANSADA İSRAİLDE AMERİKA DA GİRER. Tabi burada suriye ordusu tarafından yapılan katliam ve vahşet görüntüleri mücahitlerin üstüne yıkılmaya çalışılıyor.

Niye Fransa, İsrail, Amerika terörist olmaz? Masumda katletmişlerdir. Niye peki?

***

Terör ya da terörizm, siyasal, dinsel ve/veya ekonomik hedeflere ulaşmak amacıyla sivillere; resmî, yerel ve genel yönetimlere yönelik baskı, yıldırma ve her türlü şiddet içeren yolun kullanımıdır. Terör uygulayan organize gruplara terör örgütü; terör uygulayan şahıslara ise terörist denir. Fransadan bahsediyor.. Amerikadan İsrail’den şimdi müslümanlar mı terörist? Biraz tarih bilgisi olan bu katliamlardan ve bu tanımda teröristin kim olduğunu anlar..

Ha şiilere vehabilere selefilere müslüman deyip islamı temsil ettiklerini sanmak ahmaklıktır. Ehlisünnetle aralarında dev uçurumlar var.

Anlatmaya çalıştığım İslamda masum öldürme yoktur. Sünniler de bu yok.. Osmanlı itikatında.. Ama savaş zamanında cihad etmek farzdır.. Hamas kadınları tecavüze uğradığı için ateşkes bozuyor israille.. ne yapmasını bekliyorsunuz? OTURUP SESSİZ KALMASINI MI?

Ya da çiçek verseydi minnettar kalsaydı.. sessiz kalmak korkaklıktır hiç korkan mücahit görüdnüzmü çoğu resimde gülerler.. ailenize her türlü kötülüğü yapsalar tecavüz etseler, işkence etseler, evinizi yıksalar sessiz mi kalırdınız? Ne yapardınız? Bu insanlara aynen bunlar yapılıyor ve Allah cihad edin diyor.

HOCALI KATLİAMI

Ne kadar aşağılıkça bir görüntü.. insanları katletmek.. Stalin hitlerde bunlardan farksız inanın sadece islamda yoktur masum çocuk bebek yaşlı kadın katletmek. Diğerlerindeyse mevcut

Azerbeycan Cumhuriyetinin resmî açıklamasına göre Ermeni saldırısında 106’sı kadın, 83’ü çocuk olmak üzere toplam 613 Azerbaycan vatandaşı hayatını kaybetmiştir.

Fransızların cezayirde yaptıkları?

Alıntı;

1830′dan 1962′ye kadar Fransız kolonisi olan Cezayir’de işgal altındaki halkın görmediği eziyet kalmadı. Fransız askerleri Müslümanların direnişlerini kırmak için tarlalarını yaktılar, hayvanlarını öldürdüler. İnsanlar tel örgülerle çevrili toplama kamplarında ölüme terkedildi. Cezayir’in talebine rağmen Fransa bu soykırım için özür dilemedi. Son cumhurbaşkanı Sarkozy “tarihi tarihçilere bırakalım” diyerek son noktayı koydu.

Müslümanın afyonu: Yahudi nefreti – Bölüm II

Cezayir’den 1.5 milyon insanı katlettiler. 132 yıl boyunca bu görüntüler sık sık yaşandı..

İşte budur terörizm, insanlara işkence etmekten zevk alan barbar ve ilkel insanlar nerede demokrasi, nerede insan hakları? NEREDE.. biz medeniyiz diyorlar alın işte.. bir fotoğrafla özetledim medeniyeti..

Cezayirli müslüman kıza bunu yapıyorlar bu da bir şey değil ebu gureyp hapishanesinde kadınlara yapılanlar, Şebbihaların suriyeli müslüman kadınlara yaptıkları tecavüzler, işkenceler .. İsrail’in kan donduran insanlık dışı suçları..

Kaç kere çiğniyor yasaları ama ceza görmüyor.. Abd ile ortak bunlar.. BU TECAVÜZ DÜNYADAKİ EN AŞAĞILIK ŞEYDİR.

Buna rağmen insanlar uyuyor hala televizyon izler sıcak uykusuna devam eder. Her nekadar biz filistinliyiz desede bu kuru kavgadır.

DERSİM KATLİAMINA NE DEMELİ?

Sabiha gökçen diğer adı hatun sebilciyan olan bu ermeni kendi röpörtajında anlatıyor.

Masum katileri.. PKK BEBEK KATİLLERİDİR.

Başbağlar Katliamı, 5 Temmuz 1993’de, Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar Köyü’nde PKK tarafından 33 sivilin öldürülüp köyün ateşe verildiği katliam. Akşam üzeri 100’e yakın PKK mensubu köyü bastı. Ezanın okunduğu sırada camiye giren örgüt mensupları cemaati zorla dışarı çıkardı.

1.5 saat örgüt propagandası yaptıktan sonra tüm erkekler kurşuna dizildi, burada 29 kişi öldü. Daha sonra köy ateşe verildi ve 214 ev, köy okulu ve halkevi yakıldı. Camii bombalandı ! Yakılan evlerde saklanan 1’i kadın 4 kişi de yanarak can verdi.

Pkk’nın bebek katili olduğunu herkes biliyor.. Uğur dündar ne der pkk ile ilgili

http://www.haberler.com/dha-kurtlerin-eline-gecen-suriye-nin-petrol-4955820-haberi/

BURADA PKK KATLİAMLARINDAN ÇOK AZINLIĞI.. YER ALIYOR

Mer­hum Tur­gut Özal Baş­ba­kan’­dı. Ga­ze­te­ci­le­re GA­P’­ı (Gü­ney­do­ğa Ana­do­lu Pro­je­si) gez­di­ri­yor­du. GA­P’­ın bit­me­siy­le böl­ge­nin ma­kus ta­li­hi­nin de­ği­şe­ce­ği­ni söy­lü­yor­du. Ço­cuk­lar gi­bi se­vi­ni­yor, mut­lu­lu­ğu göz­le­rin­den oku­nu­yor­du. Ge­zi­nin son gü­nün­de Di­yar­ba­kı­r’­da mi­ting ya­pa­cak­tı. Ama ol­ma­dı. Çün­kü PKK, bir kö­ye bas­kın yap­tı. He­men he­li­kop­ter­ler­le ko­şul­du, o kö­ye uçul­du! Kar­şı­mı­za çı­kan gö­rün­tü an­la­tı­la­cak gi­bi de­ğil­di: Ev­ler ya­kı­lıp yı­kıl­mış, er­kek­le­rin ço­ğu kur­şu­na di­zil­miş­ti. Ka­dın­lar ce­set­le­rin üze­ri­ne ka­pan­mış­tı. Baş­ta Baş­ba­kan, bu vah­şe­te ta­nık olan her­kes ağ­lı­yor­du.

Uğur Dündar

…………..pkk terör örgütünün 1995 senesi katliamları…………….

(bkz: pkk terör örgütünün ortaca köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün kanlıarmut mevkii katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün gökçebulak mezrası katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün bulakbaşı köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün seldiren maden ocağı katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün köybaşı katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün gazeluşağı katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün atabinen mezrası katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün evciler köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütüne destek veren sosyalist)
(bkz: pkk terör örgütünün olukbaşı yaylası katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün kuyuluk köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün yukarıagaçeli köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün kahveci katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün hürriyet ilkokulu katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün islimağara yaylası katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün dağcı köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün kayabalı köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün küçükçekmece katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün yarbuz köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün harmancık katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün batman siirt karayolu katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün kuzey ırak katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün ahmedçedüzü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün görümlü köyü katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün tohtak yaylası katliamı)
(bkz: pkk terör örgütünün narlıca köyü katliamı)

İSTEYENLER KATLİAMLARIN UZUN LİSTESİNE ULAŞABİLİRLER

http://www.itusozluk.com/goster.php/apo+ya+bebek+katili+diyen+zihniyet

MÜCAHİTLER HAKKIDNA  BİR TANE DOĞRU HABERDE GETİREMEZLER MASUM ÖLDÜRDÜKLERİNE DAİR..

ki kendileri itiraf ediyor şebbihalar tecavüz ettiklerini. Diğer şey Abna, KemalistGazete, Anf , diyarbekirhaber.gen.tr, suriye gerçekleri sitesi gibi haber siteleri yalan haber yapıyorlar Mihraç uralın banyas katliamını, rojova diye yutturuyorlar suriyede esed zulmünün fotoğraflarını rojova diye kandırıyorlar rojovada katliam yok sadece pkk teröristleriyle savaşılıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=AhMKgThS4wo

“El Kaide Suriyeli 3 Kürt’ü diri diri yaktı” Başlığı altında yalan haberlerine devam ettiriyorlar zamanında buna EŞCİNSELLERİ YAKIYORLAR demişlerdi

ROJOVA KATLİAMI DİYE ellerinde de 1nisan çıkışlı bundan 3 ay öncesinin videosu var.

VE” ESED ROJOVAYI BOMBALIYOR” başlığı altında fakat onlar 1Ağustosta” NUSRRET CEHPESİ KATLİAM YAPTI” şeklinde yayınlıyorlar. O zaman nusra ve pkk savaşmıyordu bile.. haberleride yoktu. Sonra suriye de esed zulmünden bacağı kolu kopmuş insanları gösterip ROJOVAdiyorlar.. Yalan haberler birçok var.. videoda dile getirip göstermiştim..

Cephetül ekrad bir kürt grubu olmasına rağmen pyd ile savaşıyor.. Pkk’nın esedden yardım aldığı bilinir.Birçok Emiri ve şeyhi kürt olan El Nusra “Kürtlerin kanı helaldir” der mi? Bunuda kendileri uyduruyorlar.

Bunların ne kadar yalancı hainlerden oluştuğunu görebiliriz.

PYD’ye karşı savaşan Kürt Örgütleri

Yusuf Azam Tugayları, Selahattin Tugayları, Selahattin Torunları, İbni Teymiye, Mekke Şehitleri, Ahraru’ş Şam, Cephetül Nusra’daki Kürtlerin hepsi savaşıyor PYD ile

Pkk da bebek katleden bir guruptur, KÜRDİSTAN isteyen kürtler hiç müslüman rolü yapmasın onlarınki kürt milliyetçiliği zira pkk şeriata karşı savaşıyor bunu kendileri dile getiriyorlar.. Katil Esed’e karşı savaşan Kürt İslam Cephesi Lideri Ebu Abdullah’dan önemli açıklamalar:

NE ESED’E, NE PYD’YE (PKK) KULLUK ETMEYECEĞİZ…

Biz kürdüz, kürtlerle değil, Esed’in yandaşı olanlarla savaşıyoruz. PYD (PKK) ile de bu yüzden savaşıyoruz.  İslam’a karşı çıkanlarla savaşıyoruz. Türkiye’deki kürt kardeşlerimize şu mesajı veriyoruz:

– Biz Esed zindanlarından çıktık, PYD zindanlarına girdik. Kürtlerin hakları için de kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Esed güçlerine ve PYD’ye kürtleri zillet altına almasına müsaade etmeyeceğiz” dedi…

***

Nusret cephesine küfrederler haberin yalan olduğu ispatlandığı halde hala diretiyorla yalana onların istediği kürdistandan başka birşey değil.. Gezi parkında kıvılcımlanan TÜRKLERİN PKK DOSTLUĞUNUN ATEŞİ , rojova olayından sonra yanıyor gerizekalı ateistlerde haberin aslını öğrendikleri halde nusret cehpesine küfür yağdırmaya devam ediyorlar.. Dhkp-c olsa bu teröristlere de övgü yağdırırlar ancak..

Pkk Onlara göre kürtlerin hakkını savunuyorlar “KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİ”

Nusra’ya amerika yönetiyor diyen pkk’lılara silahlar nereden geliyor acaba? Paraları nereden geliyor kim yardım ediyor bunlara? Rusya, ABD, İsrail değil mi? Evet..

Hizbullah’ın kökeni, El Şebab ve Terör örgütleri

Hizbullat şii bir örgüttür. Sadece Hamasla tek ortak noktaları İsraile karşı olmaları var. Tek farkla hizbullah danışıklı dövüş yapyıro.. Lübnanda ortaya çıktı ve Lübnan’ın belası konumundadır çünkü Lübnan’ı mahvetmiştir bu sürede.. Esad yanlısıdırlar..

Zamanında filistinlilerle savaşmıştır.. Bebekte katletmişlerdir sünni düşmanlarıdırlar vahdet çağrılarıda en büyük oyunlarındandır.. Zira Hasan Nasrallah (genel sekter)’i İslam halifesi sanan ahmak sünnilerde bulunmaktadır. Zira Bu mezhep ibni-sebe yahudisi tarafından İslam’ı islamla öldürmek için kurulmuştur hak mezhep değildir eskiden haktı hz.Ali’nin yolundan gidenlerdi fakat şimdi çok değişti.

Ve Lübnanda müslüman ülke diyorlar güya şeriat var. Ama 1943 yılında bağımsızlığını kazandığında Lübnan anayasası teşkil edildi. Şeriatta anayasa kur’andan başka birşey değildir.

Diğer ülkelerde de kralın kanunları var ŞERAİT demek ALLAH’ın kanunlarıyla hükmetmek demektir. Yerli ve yabancı tarihçiler bile size Osmanlıda Kur’an’ın dışında fetva verilmediğini söyleyebilir. Bilinen bir şey ama bunu bile tartışılır zannedenler var Osmanlıda teokrasi, monarşi var diyen ahmaklar gördüm. Her saftan insan var, Esad’da dedesi gibi aleviliğin nusayri mezhebine bağlıdır ama Musa Sadr fetvasında Alevilerde şiidir demiştir bu gibi değişik değişik aleviler var.

Kimileri namaz kılar oruç tutar aleviyim der, kimiside müslüman değilim aleviyim der. Dillerine doladıkları yavuz katliamı vardır ama hiçbir kaynakları yoktur, kimiside katliamın yalan olduğunu bilir gibi gibi.. Ramazan El Buti Esad’ın alevi alimidir. Kendilerine müslüman diyorlar masumları öldürüyorlar. Her Cuma El Buti Alevi TV sinde vaaz verirdi. Onun konuşmalarının yinelenen konusu Mücahidleri kınamak, Esad’ı ve çetesini desteklemekti. Sünnilerin şiilerin caferilerin ve sürüsüyle mezhebin bulunduğu Lübnan’da sünni bölgeler işkal edildiğinde Hizbullat harekete geçmeyecektir. Kendini savunmak için kendi varlığını sürdürmek için İsraile karşı savaşıyor kendi bölgeleri için.. ki sünnileri düşman olarak görüyor.. bu bir tahmin değil.. tarihsel vakalardan yola çıkılarak böyle bir sonuca varılıyor.

Yine eskiden İsraille cihad eden müslümanlar suriyede şiilerle cihad etmek durumunda.. Gazzede de öyle.. Haritada ki yerlerini bilirseniz iyi olur.

Şiiler başta şii temelli ülke kurmak istiyorlardı..12imamcı (Caferi) mezhebine dayanmalıydı .. Bu caferi mezhebide 5 vakit namazı 3’e indirirler.. birşeyler uydururlar ve kendilerini sünnilere sevdirmeye çalışırlar etki alanları imam hatip kitaplarına dahi ulaşır.. Şiilik büyük bir fitnedir.

Şii temelli ülke için Musa El Sadr Lübnan’a geldi.. İran Irak ve Lübnanda koğuşlanmışlardı ve Humeyniye İranda bir devrimi sahneleme görevi verildi.. Yani Şİİ devrimi idi ve İslamla hiçbir alakası yok. Bu adamlar hz.ömer,Ayşe’ye lanet okuyorlar sapık sapık fetvaları var kaç yaşında çocukla cinsel tatmin olunabilir gibi şeyler üretirler hadis dahi uydurmuşlardır, Hz ali zamanında ki şiiler haktı ama bunların onlarla hiçbir alakası yok.. Humeyni’nin kendi kitabında var bu cinsel tatminler..

Ne oldukları belli oluyor bu insanların

YANİ ŞİİLİĞİN İSLAMDA YERİ YOK.. İslamda sadece ehli sünnet vardır mezhepleri inkar edenler, şiiler gibi kuran değiştirilmiştir diyenler ve sapık bidatler edinenlerin İslamda yeri yoktur. Bilmeyen bir takım sünniler Hasan Nasrallah’a İslam Halifesi bile diyorlar.

Onun liderliğini yaptığı Hizbullahta Esad tarafındadır ve bu insanlar müslümanlarla, sünnilerle savaşırlar.


Not: Yasak tarih eski blogum

Bu adamlar Yahudilerle işbirliği içindeler şii devleti kurmasına yardımcı oluyorlar, hıristiyanlarlada öyle Sünnilerle savaşıyorlar.. Amerikanın bir politikasıda sünni ve şiilerin birbirlerini yemesini sağlamaktır(!)

KÖKENLERİNİ İNCELEDİĞİMİZDE DAHA ESKİLERDE FİLİSTİNLİLERLE SAVAŞMIŞLAR BU ŞİİLER Hizbullahtan önce Emel hareketi..

Musa sadr Lübnan’da aniden kaybolunca aynı dini çizgiyi korumak için başına 18yaşında olan HASAN NASRALLAH ve biri daha geçti. Hizbullat’ın başkanı ona, İSLAM HALİFESİ diyenler bile oluyor bu adama ve hizbullata sempati duyuyorlar halbuki biz bunların sivilleri intihar bombacılığıyla bombaladığını haberlerde duyduk. Doğru kişiler ölmelidir, masumlar değil. Halkın içine girip kendini ve oradakileri imha ederse bunun adı teröristlik olur tabi ki de. Hamas’ta meşru sayıyordu ama 2005’te bunu son vermiş olması gerekiyor. Yine Filistini korumak için kurulan Hamas sünnidir ve terörist değillerdir,

Kadınlarına tecavüz edildiği ateşkes bozuyor HAMAS, Halit Meşal’in söylediklerini dinleyince anlayacaksınız. Okuyun inşallah..

http://www.derindusunce.org/2009/01/12/hamasa-kulak-verelim/

Bu emel hareketi zamanında filistinlileri de katlettiler bu şiiler. Abbas El Musavi İslami EMEL hareketine alternatif olarak Hizbullat’ı kurdu.

Yukarıda ki adam kurucudur. Ve aşağıda da liderlerinden Nasrallah var

.Hasan Nasrallah Şiiliğin 12 İmamcı (İmamiye veya Caferilik) ekolünü benimsemektedir. Böylece geçici evlilik olan (İslam alimlerinin tamamı haram olduğunda ittifak etmişlerdir yapanın zina etmiş sayıldı) Mut’a’yı meşru görmektedir. Buna göre, kendisi bir genç adamın kız arkadaşıyla veya farklı bir kızla sadece bir günlüğüne veya saatliğine cinsel isteğini yerine getirmesi için nikahlanıp sonrasında da boşanmasına izin verilebileceğine inanmaktadır.

Bunu Suriye Cihadı’nın sembol ismi Ömer’in ayağının altındakine bakın

Lübnan Hizbullahı, İslamiyete çok büyük zararlar vermiştir. Lübnan Hizbullahı’nın sivillere yönelik gerçekleştirdiği bombalama eylemleri ve intihar eylemleri sonucunda, Lübnan Hizbullahı birçok devlet tarafından terörist ilan edildi.

El kaide’yi de diğer makalede vermiştik, bir müslüman cana kıyması haram ve çok büyük bir günahken nasıl olurda iki kulelerde yanlış kişileri öldürür? DOĞRU KİŞİLERİN ÖLDÜRÜLMESİNDE SORUN YOK. Kur’an daki nerede bulursanız öldürün emride bunun için geçerlidir savaş zamanında..

TERÖRİST ARIYORSANIZ ZALİM ESAD VE İSRAİL TARİHİNE BAKMANIZ YETERLİDİR.

Nasıl ki banyas katliamında bile bir sürü masum çocuk bebek kadın yaşlı katlediliyor.. bu esad ki aleviler bunun yanındalar.. kendilerine yapmadığımız soykırım için kıyameti koparanlar bu zulmü destekliyor tezata, çelişkiye gerizekalılığa bakar mısınız?

Aynı şekilde İsrail’in ve Arel Şaron’un SABRA VE ŞATİLLA katliamlarında çocuklar dahil binlerce kişi katliamı olayıdır.. Bunlardan daha büyük terörist var mıdır? Demokrasi diye Irak’a Afganistan’a giriyorlar Katliamla, İŞKENCEYLE çıkıyorlar. Girmek için yapay düşman bile bahane ediyorlar ve İslam ülkeleri dediğiniz yerlerde şeriat yok, İslam ülkesi olmuyor bu yüzden sömürge var savaş var ne teknolojisi bekliyorsunuz? Cihad eden bir avuç mücahit var. Dünyanın neresine giderseniz gidin müslümanlar zulüm altında..

Ve işin pes dedirtecek yanı yahudilere sorarsanız bebek kadar masumlarmış gibi konuşacaklardır.

Diğer şey Hamas’ın terörizmle bir alakası yok. İşkal altında ki ülkeleri ve tecavüz edilen bacıları var. Masum öldürmüyorlar, hizbullat gibi.. Esad askeri, Hitler, Stalin, Mao gibi..

Sonra el şebab var. Vehhabi ve selefilerden oluşuyor ve İslamı bu tekfircilerin temsil ettiğini sanıyorlar, hangi müslüman cami yıkar?

Hangi müslüman masum öldürür?

Somali’de Vehhabi Selefi inancını yaymak için akıl almaz işler yapan terör örgütü Eş Şebab, Sünni camilerini yıkıp Sufi türbelerini tahrip edince halk desteğini kaybetti.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/haberdetay.aspx?newsid=29062

***

Bu tecavüz olayı oldukça şerefsizce bir şey, Erbakan mitinglerinde ki kadınları arayan erkek polislerde Türkiye’de buna benzer şeylerin yaşandığı anlamına geliyor.

http://www.islahhaber.net/75-masum-kadina-tecavuz-edip.html

Ebu garip hapishanesinde yaşanan zulmü işkenceyi cinsel işkenceyi göstermiyorum bile dünya ne haldeyken ne yapıyor bu müslümanlar?

Reklamlar
3 comments
 1. D&k said:

  Nur yüzlü islam mücahitleri sizler elinizden geldiği kadar bu dünyada islama karşı çıkanlara karşı savaştınız o büyük gün geldiğinde yok olandan var eden Allahıma nasıl hesap verecekler hepimizin mekanı cennet olsun inşallah son nefesimiz kelimei şehadet tek yaradanımız Allah c.c (ALLAH U EKBER)

  Beğen

 2. isimsiz_biri said:

  Allah razı olsun kardeşim. İtikat yolunda bir doğrum var (Mahmut efendi hz rahmetullahi aleyh) ama Dünyada olup bitenler hakkında nereden doğru haber alabilrim diye düşünürken Mevla senin siteni çıkardı karşıma. Allah senden razı olsun. Ehli sünnet savunucularının yanındayım ve duadayım inşAllah. Rabbim bu savaşları zaferle kazanmayı nasip etsin bizlere inşAllah. Allah Cübbeli hocamıza sağlık sıhhat afiyet versin konuşmaya devam etsin, seninde yüreğine kalemine sağlık elimden geldiğince her yazını paylaşıyorum.

  Beğen

  • RENA said:

   Eyvallah, Allah’u Azimüşşan razı olsun. Uzun zamandır içerik giremedim ama düşünüyordum. Dualarınızı eksik etmeyin. Bu yer inşaAllah çok büyüyecek. İsmi, yeri değişebilir ancak videolar ve Web uygulamaları düşünüyoruz.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: